טקטופ נותני החסות

PAVA

בין ארגונים רבים לאנשי מקצוע בתחום הקול PAVA – Pan American Vocology Associasion שם לעצמו מטרה לאחד רופאים, חוקרים קלינאים ומורים תחת קורת גג אחת ולעודד שיתופי פעולה בתחום.

נשיא הארגון ד”ר אינגו טיטצה הוא מדען מוביל וחלוץ בתחום הקול אשר שינה את האופן שבו אנחנו מבינים את הכלי נגינה המדהים הזה כיום. הפעילות הנרחבת של הארגון שלו הן במחקר והן באיחוד של אישיות חשובות בתחום הקול מעורר השראה לקליניקות רבות בעולם.

במובן הפשוט והצר, המושג ווקולוגיה – vocology הוא חקר הפקת קול. זה יכול לכלול כל היבט של הפקת צליל של בני אדם ושל חיות וכן של דרכי הנשימה ושל תנועת הצליל בתוך הגוף. במובן הרחב יותר ווקולוגיה vocology הוא “המדע והפרקטיקה של טיפול ותחזוקת הקול.” באנגלית הדגש בהגדרה זו על habilitation ולא rehabilitation. למעשה תהליך מאפשר להכיל ולייצר דרך חיים ויותר מאשר רק תיקון קול; המושג של habilitation מקדם מבט אובייקטיבי על הקול כמערכת מתפקדת הפועלת עם מספר עצום של אפשרויות, סגנונות ומחוות דיבור. תפיסה זו מעודדת ביטוי ושמירה על המגוון הווקאלי ככל הניתן.

איך הוא PAVA שונה מאגודות קול אחרות?

• קבוצה מלאת מוטיבציה המאחדת אנשי מקצוע קול מכל המקצועות בתחום הקול כולל קלינאים, ווקולוגים, רופאים, חוקרים, זמרים מקצועיים, מורי קול, קול עבור מאמני השחקן ומטפלי קול.

• PAVA היא עמותה, לא קרן, עם נציגים שנבחרים באופן דמוקרטי לסבב של שנתיים.

• PAVA שואפת לפתח את הווקולוגיה כמקצוע רשמי עם תפקידים ברורים ותקנים לאימונים, על ידי הקמת מערך קודיפיקציה של סטנדרטים, היקף בפועל, ובסופו של דבר, הסמכה.

• המשימה של איגוד הפאן-אמריקני Vocology היא לקדם את המחקר המדעי של קול לשימוש אמנותי ומקצועי באמצעות טיפוח vocology בכל מדינות חוץ הכדור המערבי באמצעות מחקר, הפצת ידע, הדרכה, ואת היצירה והפיתוח של סטנדרטים מקצועיים ומכתב המלצה כנה ושיקום קול.


הקליקו כאן וצפו במסר החשוב הזה לגבי שיתוף פעולה:

הצטרפות לאיגוד

במידה ואתם רוצים להצטרף לאיגוד לחצו על כפתור בקשת הצטרפות לאיגוד.
האם אתם כבר חברים? או מעוניינים בחידוש החברות?
פשוט לחצו על כפתור התחברות לאזור האישי.