טקטופ נותני החסות

אודות האיגוד

האיגוד נוסד והחל את צעדיו הראשונים בשנת 2015, כמרכז וירטואלי ביוזמתן של המייסדות ארמת ארנהיים-שרון יחד עם פנינה ארנטל וד”ר טלי לנדאו, אשר היוו את הוועד המנהל של “מרכז הקול הישראלי”. עד שנת 2019 הצטרפו אנשי מקצוע נוספים, ובשנת 2019 קיבל מרכז הקול הכרה רשמית כשלוחה של הארגון האמריקאי לווקולוגיה. לצורך הקמת השלוחה באופן רשמי, הצטרפה חברה רביעית לוועד המנהל של המרכז, הגב’ מוריה אור.

בשנת 2019 התקיים אירוע הווקולוגיה הבינלאומי הראשון בארץ בשיתוף עם בית הספר למוזיקה רימון, ובשנת 2020 התקיים האירוע השני בהשתתפות פרופ’ אינגו טיטצה. לאור הצורך למסד את פעילות המרכז, החליטו בשנת 2020 חברות הועד המנהל של המרכז לחבור לארגון גג של העמותה ע”ש פליציה בלומנטל* ולפעול במסגרתו וכחלק ממנו.

בשנת 2021 הוחלט על הקמת “איגוד הקול הישראלי”, תוך שימוש בתשתית הראשונית שהוקמה במסגרת מרכז הקול. באפריל 2021 פעל הועד המנהל הזמני של האיגוד לקיום בחירות ראשונות. למען מטרה זו הצטרפו לוועד המנהל נציגי איגוד הלרינגולוגים (ד”ר עדי פרימוב וד”ר יונתן להב), נציגי אגודת קלינאי התקשורת (פרופ’ עופר אמיר והגברת שרי לוטם) והגב’ טל אמיר-פרנקל ומר יעקב ליברמן, בנוסף לחברות הוועד המנהל המקורי, כאשר הגב’ ארמת ארנהיים שרון מכהנת כיו”ר זמנית. יש לציין במהלך השנים הראשונות התקבלה עזרה רבה בארגון תכנים ותמיכה מערכתית.  נבקש להודות גם לעידן ליברמן, תמר שרק, יובל בילגוראי, ענת זית, חני לרנר ורבים נוספים!

לאחר בחירות רשמיות ראשונות, החל מספטמבר 2021 הועד הנבחר של איגוד הקול כולל את יו”ר ד”ר עדי פרימוב-פבר, ד”ר חגית שופל חבקוק, פנינה ארנטל, ענת זית, ארמת ארנהיים-שרון, תמי קצין ושרית ברקן.

הועד המנהל של איגוד הקול הישראלי 2024-2026

ענת זית

יו״ר ועד מנהל

אלינור זון

חברת ועד מנהל

אוריה דהישראלי

חברת ועד מנהל

דניאל צ׳רביס

חבר הועד מנהל

ד״ר יובל נחלון

חבר ועד מנהל

ד״ר לימור בנימיני בן-יעיש

חברת ועד מנהל

נועה שפינדלר

חברת ועד מנהל

הועד המנהל של איגוד הקול הישראלי 2021-2023

ד”ר עדי פרימוב פבר

יו”ר ועד מנהל

תמי קצין

חברת ועד מנהל

שרית ברקן

חברת ועד מנהל

פנינה ארנטל

חברת ועד מנהל

ענת זית

חברת ועד מנהל

ד”ר חגית שופל חבקוק

חברת ועד מנהל

ארמת ארנהיים שרון

חברת ועד מנהל

הועד המייסד של איגוד הקול הישראלי 2021

ארמת ארנהיים שרון

יו״ר זמנית - ועד מייסד

ד”ר טלי לנדאו זמר

חברת ועד מייסד​

פנינה ארנטל

חברת ועד מייסד​

ד”ר עדי פרימוב פבר

חברת ועד מייסד

פרופ׳ יונתן להב

חבר ועד מייסד

פרופ׳ עופר אמיר

חבר ועד מייסד

שרי לוטם

חברת ועד מייסד

טל אמיר-פרנקל

חברת ועד מייסד

יעקב ליברמן

חבר ועד מייסד

המייסדות של איגוד הקול הישראלי

פנינה ארנטל

ד”ר טלי לנדאו זמר

ארמת ארנהיים שרון

תחום הקול וה”ווקולוגיה” הוא הרבה מעבר לביקור שגרתי אצל רופא א.א.ג. ודורש התמחות רפואית גם בקרב הרופאים, הקלינאים וגם בקרב מורי פיתוח קול או מאמני קול. על מנת שאנשי מקצוע בתחום, מטפלים ומטופלים, יוכלו להתפתח יחד ולהעלות את הרמה המקצועית הקמנו את האתר הזה ואנחנו ננסה למלא אותו בכמה שיותר ידע והפניות חשובות.

כבר היום יש צוותים הפועלים יחד במסגרת האיגוד, צוות המייעץ ומטפל במקרים שונים של קול. זהו מודל שיתוף פעולה בעל חשיבות במעלה ראשונה אשר מתרחב למעגלים רבים בארץ.

קצת על PAVA – PAN AMERICAN VOCOLOGY ASSOCIATION

ארגון הווקולוגיה האמריקאי הוקם ע”י המדען ד”ר אינגו טיטצה, אבי הווקולוגיה אשר ידוע על אין ספור מחקרים פורצי דרך וספרים אשר שינו את הדרך בה אנו מבינים את הקול האנושי. חברי הארגון באים מדסיפלינות שונות, מהעולם הרפואי, המדעי והפארא רפואי. ווקולוגיה זה חקר הקול ושיקום הקול בראייה רחבה ודגש על שיתוף פעולה. חיבור בין זמרים, מורי פיתוח קול ועולם הרפואה והמדע אשר מפרה ומעמיק את כל תחום המחקר והטיפול בקול.

 

מציאת איש או אשת מקצוע אשר יתאימו לשיתוף פעולה מסוג זה או אשר יתאימו לטיפול בקול שלך זו לא תמיד משימה קלה. השיקולים של בחירת מטפל ורופא והערכת הכישרון שלו/ה לטפל בך, נותרים בתחום אחריות המטופל/ת. על מנת לדעת איך בדיקת וידאו סטרובוסקופיה צריכה להיראות, כדאי לצפות בסרטון זה וגם סרטון זה, כך תדעו מה איכות הבדיקה וההליך הרפואי המצופה בעת בחירת רופא מטפל/ת. ניתן להיכנס למציאת אנשי מקצוע ולהכיר אנשי ונשות המקצוע בעלי הכשרות בתחום הקול.

הצטרפות לאיגוד

במידה ואתם רוצים להצטרף לאיגוד לחצו על כפתור בקשת הצטרפות לאיגוד.
האם אתם כבר חברים? או מעוניינים בחידוש החברות?
פשוט לחצו על כפתור התחברות לאזור האישי.