טקטופ נותני החסות

בדומיה

ימית סתת שטיינר

פיתוח קול / אימון קול

קצת עלי

שלום שמי ימית

מזה  כ15 שנה אני עוסקת בעבודה קולית ובחקר היכולות של הקול האנושי. אל הסטודיו והעבודה עם התלמידים אני מביאה את השילוב של הידע הרב שרכשתי במהלך השנים מלימודים בגישות שונות והנסיון הרב במפגש עם תלמידים.

מעבר לאהבה הגדולה שקיימת בי למוסיקה ושירה, עוד מגיל  מאוד צעיר חשתי שיש בעולמות הקול האנושי רבדים עמוקים ומרתקים ופוטנציאל של טרנספורמציה והתמרה. תחושת הבטן הזו הובילה אותי ללמוד אצל מורות מדהימות שהן אומניות קול, יוצרות וחוקרות פורצות דרך בתחום הקולי ולהשתלם בסדנאות עם אומני קול מתרבויות שונות.
אני מנחה מוסמכת בשיטת 'אינטגרציית קול בתנועה' מבית 'סינפסה'. בנוסף למדתי לימודי הוראת פיתוח קול בבית הספר למוסיקה 'רימון‘. וכמו כן בעלת תעודה לשירת R&B במכללת ברקלי אונליין.

אני מאוד מאמינה ביכולות הטרנספורמטיביות שיש לקול האנושי לחולל על הגוף ועל הרגש. מהנסיון שלי במפגש עם הרבה תלמידים בסטודיו אני יכולה להגיד בוודאות שכאשר אנחנו עובדים עם קולנו בתשומת לב ובהתמדה המבוססת על ידע ונסיון הוא משתכלל ומשתפר.
כמו כל דבר שנותנים לו תשומת לב אוהבת.

בסטודיו אני משלבת בין הגישות השונות שהשתלמתי בהן, תוך כדי התאמה לרצונות ולצרכים של התלמיד מתוך ארגז הכלים שבניתי עם השנים - עבודה גופנית, חיבור אורגני בין עבודת קול ותנועה, התאמת הטכניקה לסגונות שירה מגוונים, תרגילי פיתוח קול, עבודה על שירים, פיתוח שמיעה מוסיקלית, היכרות עם מושגים מעולם השירה, חיזוק ושכלול היכולות הקוליות, עבודה על הגשה עבודה עם מקרופון, הכנה לאודישנים לבתי ספר ועוד.

יש לי נסיון רב בעבודה קולית עם ילדים וגם עם מבוגרים.
והכל מתוך התאמה מאוד אישית ומדוייקת לכל תלמיד מתוך ארגז הכלים הרחב שרכשתי במהלך השנים.

לכל מי שהקול קורא לו.לה גם אם בינתיים רק בלחישה.

השכלה ולימודים

לימודי הוראת פיתוח קול ב'רימון ביה"ס למוסיקה'
הכשרת מנחים באינטרגציית קול בתנועה 'סינפסה'
Berklee online - Rַַַ&B Vocals


קורסים מקצועיים


ניסיון תעסוקתי

'עולם המוסיקה' בהנהלת רונית דר
סטודיו ׳הקול קורא׳

תחומי עיסוק

מקום עבודה נוכחי

סטודיו 'הקול קורא' בכרמי יוסף

מיקום הקליניקה/סטודיו

יצירת קשר

חזרה לדף חברי האגודה >

הצטרפות לאיגוד

במידה ואתם רוצים להצטרף לאיגוד לחצו על כפתור בקשת הצטרפות לאיגוד.
האם אתם כבר חברים? או מעוניינים בחידוש החברות?
פשוט לחצו על כפתור התחברות לאזור האישי.