טקטופ נותני החסות

הארגון מהווה  בית רחב לכל המורים לפיתוח קול בישראל במוסדות השונים (בתי ספר, קונסרבטוריונים, מרכזי מוזיקה) ואלה העובדים באופן פרטי. ארגון פותח את שעריו למורים מכל סגנונות השירה בכל הז’אנרים המוזיקליים, ובכל הגישות והשיטות השונות. חזון הארגון הוא לקדם מצויינות בתחום פדגוגיית הקול דרך קורסים מקצועיים סדנאות, מחקר ועוד. ארגון זה קם בתמיכתו של איגוד הקול הישראלי ובעתיד יכול להתפתח לארגון עצמאי בדומה לארגוני הרופאים או קלינאי התקשורת בתחום כדי לתמוך בקהילת הוראת הקול העוסקת באימון, תחזוקה, תפקוד והתפתחות קולית וגם התפתחות אמנותית.

**כאן ייכנס וידאו קצר**

הוראת פיתוח קול

המקצוע הזה לא תמיד מקבל את הערך שהוא ראוי אליו, הסטנדרטים המקצועיים שלו לא כל כך ברורים וזה לפעמים משהו שגורם לאנשים מבחוץ להוריד מהערך של העבודה שכל כך חשובה לנו. הארגון הזה קם בשבילנו, בשביל כל מורה ומורה שאוהבים את המקצוע ורוצים לראות שהוא מתפתח וצומח ואוהבים ללמוד עוד מקולגות ולפתוח שיח בין כל סוגי האסכולות. 

ויש לציין שיש לנו המון אסכולות שונות. 

מורה טובה יכולה לצוץ מבין קירות האקדמיה בדיוק כמו שהיא יכולה לצוץ בתור תלמידה למורה מנטורית שלמדה אצלה המון שנים. יש היום המון אפשרויות, ארגונים בחו”ל של טכניקה אחת שבהן הרגולציה מאוד מסודרת או מורים מנטורים שמובילים בדרכם וכמובן יש גם את הדרך האקדמית. 

חשוב לנו שבארגון הזה יהיה מקום לכולם ולכולן ולכל דרך כזו או אחרת. 

ארגון המורות והמורים נפתח כמחלקה תחת איגוד הקול הישראלי, על מנת להצטרף אלינו ולהרוויח משני העולמות במקביל, תוכלו להירשם לאיגוד הקול ולהוסיף חברות לארגון המורות והמורים. כך תקבלו גישה גם לתכנים הרפואיים, הטיפוליים וגם לתכנים ההוראתיים. המורות והמורים של ארגון זה, הם בעצמם תלמידים נצחיים אשר יוכלו להיפתח לערוצי ידע רחבים במסגרת זו. בנוסף יקבלו זכות הצבעה בבחירות של האיגוד ושל הארגון. לאחר ההרשמה, תוכלו מיד לפתוח פרופיל באתר איגוד הקול, ומיד לאחר מכן להתחיל תהליך המאפשר הכרה בארגון מורי פיתוח קול. גם ללא הכרה תישמר גישה לכל התכנים וזכות הצבעה, עם ההכרה הפרופיל יוצג גם בדף הזה וגם יעניק תעודה למורה.

חיפוש לפי עיר
בחר ערים מתוך הרשימה
חיפוש לפי עיר
לא נמצאו חברי אגודה.

הצטרפות לאיגוד

במידה ואתם רוצים להצטרף לאיגוד לחצו על כפתור בקשת הצטרפות לאיגוד.
האם אתם כבר חברים? או מעוניינים בחידוש החברות?
פשוט לחצו על כפתור התחברות לאזור האישי.