טקטופ נותני החסות

VOCOLOGY ווקולוגיה

 

חקר הקול וטיפול בקול – תחום ענק ומלא שהעולם עדיין לומד ומגלה. כל יום יוצאים מחקרים חדשים ואנשי מקצוע מייעלים את שיטות הטיפול. מאוד קשה לעקוב אחרי כל הפעילות הזו ולכן חשוב לנו להיות מחוברים לאנשים שמחוללים את השינוי ולהביא את הידע לארץ.

כדי להתחיל להבין על מה מדובר אנחנו ממליצים להתחיל לקרוא על התחום הזה – הנה קישור בו תקבלו פרק שלם מהספר “ווקולוגיה” של ד”ר אינגו טיטצה בחינם.

vocology“ווקולוגיה” הוא תחום השיקום והבנייה של הקול האנושי המבוסס על מחקרים התנהגותיים ומחקרים של מכניקות הפקת הצליל בגופנו. ככל שמבינים יותר לעומק ניתן לקבל יותר תוצאות ויחד עם זאת, ככל שמבינים יותר לעומק מתבהר הצורך בשיתוף פעולה בין גורמים מקצועיים בתחום. מכון החקר הלאומי של הקול ביוטה והוצאת הספר החליטו להעניק הצצה לספר. זה לגמרי בחינם, פשוט הקליקו  על התמונה מימין ותוכלו לקרוא את הפרק הראשון של VOCOLOGY מאת ד”ר טיטצה ו ורדוליני. להבין מה המושג הזה, מאיפה הוא בא ולמה מדובר ביותר ממדע וחקר הקול, אלא בשינוי בחשיבה ובקדמה של טיפולי קול.

 

המטרה של הווקולוגים היא לעודד שימוש בריא ולשקם אך להבדיל מטיפולי קול שגרתיים מתוך המחקר והבנה של הקול יש דגש על גמישות קולית, אפשרויות סגנון מרובות, מינימום הגבלה כדי לאפשר מקסימום אמנותיות והבעה. כמו כן השיתוף פעולה בין הגורמים בהתמחות בקול שואפים לטיפול הוליסטי עבור הלקוח/ה והצבת סטנדרטים חדשים למטפלי קול.

הצטרפות לאיגוד

במידה ואתם רוצים להצטרף לאיגוד לחצו על כפתור בקשת הצטרפות לאיגוד.
האם אתם כבר חברים? או מעוניינים בחידוש החברות?
פשוט לחצו על כפתור התחברות לאזור האישי.