שחר שמאי

by IVA ניהול אתר
2 שנים ago
0 Views
  • עבודה של מעל שלוש שנים במשרה אקדמית / מוסד להשכלה גבוהה
  • ותק של מעל לעשור בטיפול או הוראת קול
  • לימודי שנה ומעלה והשלמת תעודת הכשרה בטכניקת טיפול / פיתוח קול
  • שתי תעודות ומעלה של קורסים לטכניקת טיפול ו/או פיתוח קול
  • שלוש השתלמויות בינלאומיות לפחות – סמינרים ו/או כנסים בתחום הקול או בחו”ל או בארץ מרצה אורח
  • השלמת לימודי תואר ראשון בתחום המוסיקה, השלמת לימודי תואר שני בתחום רלוונטי לקול
  • השלמת לימודי מוזיקה של מינימום שלוש שנים
  • תפקיד בארגון או מוסד אקדמי בארץ בתחום הקול

ביוגרפיה


מוסיקאי, יוצר בתחום התיאטרון ומורה לפיתוח קול.

שחר בוגר תואר שני מהמחלקה לשירה קלאסית מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. ב- 2016 סיים את לימודיו לתואר השני נוסף במחזות זמר ב- GSA – Guildford School Of Musical Theatre, אחד מבתי הספר המובילים בתחום באנגליה ובעולם, וכיום מלמד במספר מוסדות גבוהים למשחק ומחזות זמר בלונדון, בניהם PPA, AMTA, Urdang ועוד.

מאז שעבר ללונדון שחר עובר השתלמויות רבות בתחום הקול, וממשיך ללמוד ולהכיר טכניקות שונות, גישות להוראה וכן מנהל את הבלוג “יומן שר” בו הוא כותב על הרהוריו בתחום פיתוח הקול בפרט ואמנויות הבמה בכלל.

https://www.shacharshamai.com/blog

שחר מלמד תלמידים רבים שמשתלבים בתעשיית מחזות הזמר והמשחק המקומית בלונדון כמו גם תלמידים פרטיים מאנגליה ומקומות שונים בעולם – אונליין או בסדנאות שהוא מעביר בישראל ובמקומות אחרים בעולם – בשנים האחרונות שחר הוזמן ללמד בסדנה של שמונה ימים בעיר Oss שבהולנד יחד עם כמה מהמורים המובילים באנגליה, וכן בקורס קיץ של אקדמיה למשחק בטורינו, איטליה.

במהלך לימודיו באנגליה שחר וחבריו לכיתה כתבו מחזמר מקורי בשם Date.com שזכה להצלחה ויצא מכתלי בית הספר לתיאטרון בלונדון. מאז, שחר עוסק גם ביצירה (כתיבה והלחנה), בימוי והפקה של מחזות זמר בלונדון תחת קבוצת התיאטרון שהקים עם שותפו דיוויד ג’מאל – The JEWish Cabaret.

קבוצת התיאטרון העלתה מופעים שונים מאז היא הוקמה, והאחרון שבהם הוא מחזמר מקורי בשם – Café Named Desire שעלה בקיץ 2018 לביקורות משבחות. המחזמר הוזמן להשתתף בפסטיבל היהודי הבינ”ל לתרבות עכשווית שנערך בסוף נובמבר 2018 בבית מזי”א בירושלים.

שחר יוצר ומופיע גם בשפה העברית בין היתר גם עם שירים מקוריים פרי עטו. מספר משיריו התפרסמו בכתבי עת לשירה.